Автор: Жанна Різниченко вкл. 08 червня 2017.

Цього літа гончарське містечко перетвориться на справжню ФЕСТИВАЛЬНУ СТОЛИЦЮ! У рамках ІХ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг–2017», посеред численних мистецьких подій, майже одночасно завирує П’ЯТЬ ФЕСТИВАЛІВ! Нехай-но хтось поміряється з Опішним!
Почули лункий спів металу й дужого молота? Будьте певні: в Опішному зібралися найуміліші ковалі України! Погляньте на їхню роботу впродовж 26 червня – 1 липня 2017 року: саме в цей час триватиме СЬОМИЙ Національний ковальський фестиваль «ВакулаФЕСТ–XXI»! Попереду найцікавіше: 1 липня Ви побачите твори учасників та дізнаєтеся імена переможців!
Упродовж 26 червня – 1 липня 2017 року в Опішному вперше відбудеться «Фестиваль вогню» – арт-шоу за участю українських художників-керамістів, що поєднає пратехнології та новітні авторські способи виготовлення й випалювання творів кераміки.
Багатством програми, безперечно, вразить Національний фестиваль гончарства, що пройде в Опішному 1 липня 2017 року. Він стане кульмінаційним акордом «Здвигу–2017». Цікаво, що в його рамках відбудеться ще кілька фестивалів – Фольклорний фестиваль «Гончарське перевесло», який презентує фольклорні колективи й естрадні етногурти України, та СЬОМИЙ Національний фестиваль-конкурс гончарського бодіпейнтінгу «BodyCeramicFestUkraine» («BСFU-2017»).

Розмай фестивальних барв Опішного дивовижний!
Завітайте, не пошкодуєте!


 

comments powered by HyperComments