Автор: Світлана Пругло вкл. 09 червня 2017.

Ось і пройшов ще один із етапів IV Міжнародного фотоконкурсу «ГОНЧАРНІ ВІЗІЇ КРАЇНИ» – визначення переможців. Така відповідальна місія випала поважному журі, до складу якого ввійшли провідні мистці художньої фотографії.
Роботи для оцінювання представлялися без зазначення авторів і країни їх мешкання, лише – за нумерацією. На розсуд журі, після ретельного відбору, потрапили 126 фотокартин. Уважно проглянувши представлені фотороботи, експерти прийняли одностайне рішення, результат якого буде оголошено на офіційній церемонії нагородження переможців 30 червня 2017 року о 15.00 год. на території Центру розвитку духовної культури Національного музею-заповідника українського гончарства (вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів).
Нагадаю, що Фотоконкурс проводиться під патронатом Національної спілки фотохудожників України та Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів» (ISF – Image Sans Frontière).
Фотороботи оцінювалися в таких номінаціях:

I. «РетроВІЗІЇ» (фото давноминулих років [до кінця XX століття], які відображають буття гончарного ремесла);
II. «КерамоРЕКЛАМА» (популяризація й реклама гончарних творів і гончарства загалом);
III. «ДивоСВІТ кераміки» (фото, які відображають розмаїття й красу кераміки);
IV. «ПоСТАТІ» (фотопортрети відомих людей, пов’язаних із гончарством, керамологією).

Підсумки Фотоконкурсу можна прослідкувати на веб-сайтах Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному (www.opishne-museum.gov.ua), Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України (www.ceramology-inst.gov.ua) та Національної спілки фотохудожників України (www.photospilka.com) після офіційного вручення нагород.