вкл. 27 червня 2017.

Програма виступів колективів на фольклорному фестивалі «ГОНЧАРСЬКЕ ПЕРЕВЕСЛО» в рамках VІІ НАЦІОНАЛЬНОГО ФЕСТИВАЛЮ ГОНЧАРСТВА
1 липня 2017 року

Час виступу Назва колективу Керівник
10:30 Фольклорний ансамбль «Струни серця» Опішне, Полтавщина Оксана Шулик
10:45 Народний фольклорно-етнографічний гурт «Родослав» Шебелинка, Харківщина Заслужений працівник культури України Микола Губський
10:55 Народний аматорський вокальний ансамбль «Берегиня» Повстин, Полтавщина Юрій Іванченко
11:05 Аматорський фольклорно-етнографічний гурт «Вербиченька» Костів, Харківщина Заслужений працівник культури України Микола Губський
11:15 Народний самодіяльний колектив «Козаки Батьківщини» Котельва, Полтавщина Сергій Правдюк
11:20 Народний самодіяльний фольклорний колектив «Надвечір’я» Котельва, Полтавщина Ганна Борківець
11:40 Народний фольклорно-етнографічний гурт «Мельничани» Валки, Харківщина Заслужений працівник культури України Микола Губський
11:50 Вокальний ансамбль «Дивоцвіт» Котельва, Полтавщина Світлана Вилупко
12:05 Троїсті музики «Холостяки» Валки, Харківщина Заслужений працівник культури України Микола Губський
12:15 Народний колектив української пісні «Краянка» Диканька, Полтавщина Максим Гергало
12:25 Квартет «Диканські парубки» Диканька, Полтавщина Максим Гергало
12:35 Вокальний жіночий ансамбль «Україночка» Диканька, Полтавщина Олена Гандзюк
12:45 Народний вокальний жіночий ансамбль «Барви Рудки» Велика Рудка, Полтавщина Наталя Лукас
13:00 Народний вокальний колектив «Престиж» Диканька, Полтавщина Олена Гандзюк
13:15 Фольклорний вокальний ансамбль «Черкаські цокотушки» Кононівка, Черкащина Любов Козій
13:25 Народний етнографічний ансамбль «Вербиченька» Пристоли, Київщина Ольга Мірошниченко
13:35 Народний фольклорний ансамбль «Комишанське надвечір’я» Комиші, Сумщина Антоніна Колісник
13:45 Ансамбль народної пісні «Берегиня» Бобрівник, Полтавщина Вікторія Богомол
14:00 Народний аматорський колектив театр української пісні «Калина» Катерина Макаренко
14:25 Народний пісенно-танцювальний колектив «Чебреці» Білики, Полтавщина Алла Мулько
14:45 Вокальний ансамбль «Пісенний оберіг» Котельва, Полтавщина Наталя Копачинська
15:15 Дует Віталій Перцов та Олена Сичова Рокитне, Харківщина  
17:00 Самодіяльний колектив « Берегиня» Ковалівка, Полтавщина Володимир Рузін
17:25 Фольклорний вокальний самодіяльний ансамбль «Горлиця» Супоївка, Київщина Сергій Шульга
17:45 Квартет «Барви» Повстин, Полтавщина  
18:00 Вокальний ансамбль «Струни серця» Охтирка, Сумщина Володимир Губаренко
18:15 Хор членів клубу «Надвечір’я» Опішне, Полтавщина  

 

comments powered by HyperComments

 

free counters