вкл. 08 серпня 2017.

1 липня 2017 року відшумів, відспівав, відтанцював Національний фестиваль гончарства! Та залишилися невизначеними переможці унікального он-лайнового конкурсу «ВИШИВАНА РОДИНА»!
Лише за вашої допомоги, наші любі відвідувачі, ми зможемо визначити кращу родину у вишиванках, яка завітала на Національний фестиваль гончарства!
Дорогі друзі, літо невблаганно закінчується, спека поволі відступає, але не в Національному музеї-заповіднику українського гончарства в Опішному, де, сподіваємося, незабаром буде по-справжньому гаряче від ваших «лайків» та «вподобань»!

Оголошуємо інтерактивне голосування!

Від сьогодні стартує он-лайн конкурс «ВИШИВАНА РОДИНА», голосування триватиме до 17 вересня 2017 року (до 2400)!
Інформацію про результати голосування буде розміщено на сайтах Музею гончарства, а переможців ми запросимо до себе в гості!
Всім бажаємо успіху!