вкл. 05 жовтня 2017.

Завершився другий етап, а саме он-лайн голосування, конкурсу «ВИШИВАНА РОДИНА», який проходив у рамках Національного фестивалю гончарства–2017. У конкурсі взяли участь 10 родин із Полтавщини, Харківщини, Черкащини й Сумщини.

Приємно вразила підготовка учасників конкурсу. Кожна «вишивана» родина вирізнялася стилістикою й кольоровим забарвленням тощо.
Та все ж, завдяки Вам, дорогі відвідувачі сайту Національного музею-заповідника українського гончарства, найгарнішою, наймальовничішою «вишиваною» родиною стали Василь і Ніна Гурдіни (Харків). Друге місце отримала родина Сергія, Оксани й Катерини Солдатових (Опішне), третє – Оксана та Аня Четверикові (Полтава).

Щиро вітаємо переможців!!! З радістю повідомляємо, що поштою Ви отримаєте винагороди, а родина Гурдіних матиме нагоду відвідати Музей-заповідник для зйомок родинного ролика!

Велика вдячність усім учасникам он-лайн конкурсу й тим, хто долучився до його проведення!

У наступному році запрошуємо всіх охочих взяти участь у Національному фестивалі гончарства в Опішному–2018, де Ви зможете продемонструвати різнобарв’я української вишивки!!! Тож у Вас ще є час підготуватися…

Родина Гурдіних

Родина Солдатових