вкл. 16 листопада 2017.

Сьогодні, 16 листопада 2017 року, Національний музей-заповідник українського гончарства вітає працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом!

Шановні колеги!

Щиро радіємо, що роки нашої співпраці згуртували спільноту однодумців, які від року до року творять навколо Опішного потужний медіа-простір! Завдячуючи Вашій надійній інформаційній підтримці численних виставкових, науково-мистецьких проектів Музею-заповідника і, зокрема, Тижнів Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг», Гончарна Столиця знана в усіх куточках України! Незмірно цінуємо нерозривність доброї дружби й маємо надію на нові фахові знайомства!
Тож сердечно бажаємо Вам професійних звершень, творчої невтомності, життєвих гараздів, снаги мовити про Сучасне – утверджувати в ньому цінність національних культурних надбань!