вкл. 14 грудня 2017.

11 грудня 2017 року зустріла 80-ліття колишня майстриня заводу «Художній керамік», член Національної спілки художників України Розалія Чабаненко.

З цієї нагоди в Мистецькій галереї Центру розвитку духовної культури відбудеться відкриття виставки творів кераміки мисткині «ПАЛІТРА ЛЮБОВІ», яка представить експонати з колекцій Національного музею-заповідника українського гончарства, Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, Національного музею-заповідника Миколи Гоголя, Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського, а також із приватних збірок мешканців Опішного.

Запрошуємо на вернісаж! На гостей чекає унікальна нагода особистої зустрічі й творчого спілкування з ювіляркою.