вкл. 18 грудня 2017.

Олена Носач: ДУМКИ ВГОЛОС…

«Центр розвитку духовної культури, з монументальною скульптурою, яка знаходиться на території, під відкритим небом, а також виставковими залами, з роботами сучасних майстрів художників-керамістів, відкриває інший світ, світ казкового й незабутнього. Погляд на знайомі нам речі з іншого боку. І ти починаєш розуміти, наскільки збагачений світогляд майстрів, у яких відображається любов – вічна й незмінна – до матері й рідного краю, любов до шматочка глини, який у руках майстра перетворюється в прекрасний виріб мистецтва. Біль втрат і сподівань, усе, що є людським єством.«Центр розвитку духовної культури, з монументальною скульптурою, яка знаходиться на території, під відкритим небом, а також виставковими залами, з роботами сучасних майстрів художників-керамістів, відкриває інший світ, світ казкового й незабутнього. Погляд на знайомі нам речі з іншого боку. І ти починаєш розуміти, наскільки збагачений світогляд майстрів, у яких відображається любов – вічна й незмінна – до матері й рідного краю, любов до шматочка глини, який у руках майстра перетворюється в прекрасний виріб мистецтва. Біль втрат і сподівань, усе, що є людським єством.

Багато відвідувачів були тут уперше цілими родинами, проїжджаючи мимо, звертали увагу на скульптури, і з цікавості зупинялися.

І як приємно було спостерігати за ними, коли їх переповнювали емоції після всього побаченого. У них народжувалися десятки запитань, бо вони були шоковані красою робіт майстрів. До цього часу вони не бачили нічого подібного.

В їхньому розумінні кераміка обмежувалася глечиками й макітрами.

А після побаченого розуміли, наскільки обмеженим було їхнє представлення про мистецтво гончарства. Вони не могли повірити, що може бути такий великий і духовно збагачений світогляд майстрів, які на перший погляд звичайні речі пропонують побачити своїми очима, дозволяють зазирнути у свої душі.

Бо тільки душею і серцем майстра непримітна, на перший погляд, глина перетворюється на неповторні шедеври.

Сповнені емоцій, відвідувачі залишали в Книзі відгуків сердечні, від усієї душі побажання розвитку й процвітання, з обіцянкою повернутися ще раз і поринути у світ прекрасної й незабутньої кераміки.

І вони поверталися, щоб відволіктися від буденності й наповнити серця незабутніми емоціями, знаходячи для себе щось нове і неповторне».