Подарунок від Наталі Кормелюк

Увага! Увага! Увага! Запрошуємо всіх долучитися до дивовижного світу гончарства! З 21 до 26 серпня 2018 року Національний музей-заповідник українського гончарства працює до 19.00 години. До зустрічі в Опішному!

вкл. 18 січня 2018.

Днями на адресу Музею гончарства надійшло поштове відправлення від художника-кераміста, викладача гончарства середньої американської школи Наталі Кормелюк.

Завітавши восени 2017 року до Опішного, мисткиня була приємно подивована, адже побачила Музей-заповідник через 28 років з часу свого першого візиту. Під враженнями від нинішніх гостин – побаченого й відчутого, пані Наталя виготовила серію посуду, оздобивши його за мотивами опішненської мальовки.

До фондової колекції Музею гончарства мисткиня надіслала миску та кухлик, подарувавши не лише твори, а й свою щиру захопленість гончарним Опішним.

Фото Тараса Пошивайла