Археологічному парку – БУТИ!

Увага! Увага! Увага! Запрошуємо всіх долучитися до дивовижного світу гончарства! З 21 до 26 серпня 2018 року Національний музей-заповідник українського гончарства працює до 19.00 години. До зустрічі в Опішному!

вкл. 26 січня 2018.

Сьогодні з робочим візитом до Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному завітали депутати Полтавської обласної ради. Делегацію очолив Сергій Шевчук – голова обласної комісії з питань освіти, науки й культури Полтавської обласної ради, доктор географічних наук, доцент, проректор Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка.

Метою візиту було ознайомлення з об’єктами історико-культурної спадщини, які увійдуть до складу Музейного комплексу «Триграддя».