Поїздка до містечка гетьманської слави

Увага! Увага! Увага! Запрошуємо всіх долучитися до дивовижного світу гончарства! З 21 до 26 серпня 2018 року Національний музей-заповідник українського гончарства працює до 19.00 години. До зустрічі в Опішному!

вкл. 30 січня 2018.

Зима в роботі музейних закладів характерна зменшенням кількості відвідувачів, тому для екскурсоводів це найкращий час попіклуватися про те, щоб наступний туристичний сезон став максимально наповненим.

Традиційними для екскурсоводів Національного музею-заповідника українського гончарства стали зимові поїздки в навчальні заклади області. Спілкування з учителями та їх вихованцями, перегляд рекламних відеороликів, як засвідчив досвід, сприяє збільшенню кількості відвідувачів.

25 січня співробітників Музею-заповідника гостинно зустрічав Гадяч. Ми мали можливість конструктивного спілкування з працівниками відділів освіти та культури й туризму Районної держадміністрації, керівництвом Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені Івана Котляревського, Гадяцького вищого професійного аграрного училища.
Адміністрація та вихованці Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є. П. Кочергіна, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4, Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Гадяцького будинку дитячої та юнацької творчості, Гадяцького дитячого будинку були раді отриманим на згадку про наш візит опішненським свистунцям, інформаційним буклетам та підбірці відеороликів про різні заходи, які проводить Музей гончарства.

Особливо теплі спогади залишилися від спілкування з колегами з Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Нас люб’язно познайомили з музейною колекцією, провели цікаву екскурсію. Ми обмінялися інформаційними буклетами й зробили фото на згадку з директором закладу – Василем Михайловичем Сиротюком.

Інформацію підготувала
екскурсовод І категорії НМЗУГ