вкл. 07 лютого 2018.

3 лютого 2018 року в рамках Міжнародної виставки посуду TableWare в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) завершився Другий Всеукраїнський конкурс «ЕтноПосуд-2018». На розгляд конкурсного журі було представлено роботи 24 керамістів із різних регіонів України. 3 лютого 2018 року в рамках Міжнародної виставки посуду TableWare в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) завершився Другий Всеукраїнський конкурс «ЕтноПосуд-2018». На розгляд конкурсного журі було представлено роботи 24 керамістів із різних регіонів України. Метою конкурсу було визначення кращих виробів посуду з використанням української орнаментики, національних символів й ознайомлення широкої громадськості, фахівців, преси з досягненнями учасників та їх публічне визнання. Головою журі конкурсу була заслужений працівник культури України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, мистецтвознавець, заступник генерального директора з наукової роботи Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» Тетяна Пошивайло.Одним із членів журі конкурсу була відома українська співачка, телеведуча, художниця, заслужена артистка України, громадський діяч та волонтер, радник Міністра культури Анжеліка РудницькаКонкурс проводився за такими номінаціями:

• • Традиційний виріб ручної роботи
    • І місце – Сергій та Світлана Погонець (с. Крищинці, Тульчинський р-н., Вінницька обл.);
    •  ІІ місце – Сергій Івашків (м. Червоноград, Львівська обл.);
    • ІІІ місце – Володимир Довган (с. Хотів, Київська обл.).
  • • Дизайнерський виріб
    • І місце – Іван Бобков  (м. Київ);
    • ІІ місце – розділили Олег Луцук (c. Стольне, Менський р-н., Чернігівська обл.) і Юлія Багацька (м. Полтава);
    • ІІІ місце – Наталя Підгірня (смт. Петрикiвка, Днiпропетровська обл.).
  • • Промисловий виріб
    •  І місце – ВТК «Гласс Трейд» (м. Бережани, Тернопільська обл.);
    • ІІ місце – ТОВ «Новомосковський посуд» (м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.);
    • ІІІ місце – Людмила Смолякова (м. Київ) та ТОВ «АТТА» (м. Запоріжжя).