вкл. 05 березня 2018.

2018 року, у рамках ДЕСЯТОГО Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг–2018», Національний музей-заповідник українського гончарства ініціює проведення першого подібного в Україні Міжнародного симпозіуму надпарканної скульптури. Упродовж 11 червня – 1 липня Опішне постане місцем особливої концентрації мистецької енергії – саме тут з’являться нові сторінки сучасної художньої кераміки.

До участі в Симпозіумі запрошуються мистці-керамісти та скульптори з України й чужоземних держав. За час перебування в Опішному вони мають виготовити глиняні монументальні твори для встановлення їх на бетонній огорожі Музею-заповідника чи Музею мистецької родини Кричевських.

Для участі в Симпозіумі мистцям необхідно до 20 квітня 2018 року подати Раді експертів заповнену заявку й проект творчої роботи. За умови обрання до участі, організатори надають керамістам сировину, матеріали, інструменти та обладнання, необхідні для виконання монументального твору. Симпозіум в Опішному – це неповторна атмосфера «перевтілення» ідеї з образу в матеріал. Це можливість занурення у власну сутність, мистецька медитація на лоні фантастичної природи, а також творчі зустрічі, презентації мистецьких проектів і безцінна нагода спілкування та обміну досвідом.

Опішне кличе ТВОРИТИ! Чекаємо на заявки!

Бланк заявки та більш детальні умови участі – на сторінці Музею-заповідника: http://opishne-museum.gov.ua/shift-2018/parkan2018.html

Жанна Невкрита,

інформаційна служба