вкл. 06 березня 2018.

Уже зовсім скоро земля пробудиться від глибокого зимового сну й повітря наповниться п’янкими пахощами буйноквіття. Чим більше це усвідомлюєш і чекаєш, тим дужче хочеться змінити хоча б щось у своєму повсякденні, набратися нових вражень, доторкнутися до прекрасного. За новими враженнями ми вирушаємо до найближчого лісу, парку, річки чи до картинної галереї, музею. Проте є таке місце, де можна одночасно помилуватися прекрасними краєвидами, доторкнутися до витоків гончарної спадщини українців, побачити шедеври народної й професійної кераміки, відчути на дотик приємну прохолоду сирої глини й випробувати себе в ролі гончаря – виготовити виріб власними руками.

У Полтавщині таким місцем є Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, який завжди радий вітати і дорослих, і дітей.

Незабаром розпочнеться новий туристичний сезон. Будемо раді бачити давніх і нових друзів! Принагідно нагадуємо про можливість скористатися сезонною знижкою на вхідний квиток, яка діє до 15 березня (окрім 8 березня).

Повірте, нам є чим Вас здивувати!

Інформацію підготувала
екскурсовод І категорії НМЗУГ