вкл. 12 березня 2018.

Весна прийшла, і все кругом ожило. Сонячні промені пробиваються крізь хмари, проганяючи холод. Сніг сходить з пагорбів веселими струмочками. Звідусіль чується їх дзюрчання. Весна принесла нове життя, враження, сподівання. Її люблять усі, а особливо – дітлахи, адже незабаром весняні канікули – час розваг і подорожей.

Канікули – це, мабуть, найкращі моменти в житті школяра. Спиш скільки хочеш, гуляєш, відпочиваєш… Коли учні повертаються до школи, їм дають завдання – написати твір на тему: «Мої весняні канікули». Ми впевнені, що в тих дітей, які відвідають під час весняних канікул Національний музей-заповідник українського гончарства, проблем з цим не буде, адже тут вони отримають нові знання й враження, якими захочуть поділитися.

Запрошуємо всіх в Опішне, аби поринути у дивовижний світ прадавнього гончарства в поєднанні з сучасним мистецтвом кераміки, послухати захоплюючу розповідь екскурсовода, переглянути фільми про гончарів і гончарство, взяти участь у майстер-класах із гончарювання й традиційної опішненської мальовки, поскладати глиняні пазли, погойдатися на етно-гойдалках, активно відпочити серед мальовничої природи. Корисні знання, гарний настрій, позитивні емоції, феєричні враження й класні фотографії – це те, що назавжди залишиться з вами й стане яскравою сторіночкою власної історії!

Музей, де на Вас чекають. Опішне, Полтавщина. 2017. Фото Тараса Пошивайла. Національний музей-заповідник українського гончарства

Інформацію підготувала
екскурсовод ІІ категорії НМЗУГ