вкл. 06 травня 2018.

11 квітня 2018 року зустрів 55-ліття художник-кераміст, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України Сергій Радько (Межиріч, Черкащина).

Першим творчим дарунком для ювіляра стала персональна виставка творів у Мистецькій галереї Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, що відкрилася за участю автора 20 квітня 2018 року й нині триває.

Наступними «вітальну естафету» перехопили рідні Черкаси: 3 травня 2018 року в Галереї народного мистецтва України відбувся вернісаж ще однієї виставки Сергія Радька, що  представила в експозиції авторські твори кераміки, живопису та графіки. Ювіляра привітали друзі та мистці Черкащини, а також учні-«земляки» – учасники минулих років Е-літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРства для романтиків, харизматиків, диваків і діячів в Опішному: «академістка» 2014 року Оксана Масалкіна та учасниця АКАДЕМІЇ 2017 року Світлана Романча.

Про миттєвості святкової події в Черкасах фотооповіла художник декоративно-прикладного мистецтва, член Національної спілки художників України Людмила Шилімова-Ганзенко.

У майбутньому творчі імпрези Сергія Радька запрошують глядачів і в Києві: упродовж 2018 року в столиці відбудеться ще дві виставки, приурочені до ювілею кераміста.

Опішне щиро вітає Сергія Радька з вагомими мистецькими подіями!

Жанна Невкрита,

інформаційна служба