вкл. 09 травня 2018.

Упродовж 27 квітня – 13 травня 2018 року Київ демонструє новітню українську образотворчість: у столиці, у виставкових залах Центрального будинку художника Національної спілки художників України, триває ІІ Всеукраїнська виставка «Сучасне мистецтво вогню України (кераміка, скло, метал)».

За рішенням організаторів, виставка відбувається у форматі трієнале – кожні три роки. Цьогоріч її учасниками стали близько 150 мистців, що представили понад 300 творів об’ємно-просторової пластики, панно, посудин, арт-об’єктів для оздоблення архітектурного простору. Експозицію означили цікаві експериментальні пошуки, стильове розмаїття й виразна художня своєрідність кожного автора.

Вернісаж виставки «Сучасне мистецтво вогню України (кераміка, скло, метал)» поєднав у дружньому колі учасників, давніх і нових друзів проекту, гостей та поціновувачів. Привітати колег із відкриттям завітала й заступник генерального директора з культурно-освітньої роботи Національного музею-заповідника українського гончарства  Тетяна Литвиненко, яка нині представляє фотоогляд всеукраїнської мистецької події.

Жанна Невкрита,

інформаційна служба