вкл. 10 травня 2018.

6 травня 2018 року зустріла 65-ліття відома українська мисткиня – художник-кераміст, член Національної спілки художників України Лілія Бережненко (Запоріжжя).

Її творчість добре знана в Опішному, адже тут далекого 2001 року мисткиня брала участь в одному з перших Національних симпозіумів гончарства, які ініціював Музей-заповідник. Добрі взаємини й дружня співтворчість збереглися крізь роки: знову до Опішного Лілія Бережненко завітала як учасниця ІV ІНТЕРСимпозіуму кераміки в Опішному «2013: 13х13».

Оригінальні й концептуальні роботи художниці-керамістки підсумували її творчі гостини на базі Музею гончарства, збагативши унікальну в Україні Галерею монументальної глиняної скульптури просто неба. Нині світ глиняних образів Лілії Бережненко вабить, дивує і захоплює усіх гостей Опішного.

Національний музей-заповідник українського гончарства приєднується до  святкових привітань і щиро бажає ювілярці нуртуючого мистецького неспокою на многії літа!

Жанна Невкрита,

інформаційна служба