вкл. 23 травня 2018.

Упродовж 23-24 травня 2018 року на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Котляревського триває Універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК». Учасником бібліофоруму стало й видавництво «Українське Народознавство» Національного музею-заповідника українського гончарства, що презентує на виставці-продажу унікальні видання,  присвячені українському гончарству та керамології.

Програма дводенного заходу доволі насичена, у її рамках заплановано презентації художньої, історичної літератури, видань для дітей, тренінги, майстер-класи, читацька конференція, автограф-сесії й зустрічі з письменниками тощо.

Поспішайте! Маєте чудову нагоду поповнити збірку винятковими книгами, у яких – захоплюючий і досі не пізнаний світ гончарної культури українців!