вкл. 27 червня 2018.

За кілька днів Опішне презентує колосальну подію, що має реабілітувати нас, сучасників, у національній пам’яті про одну з легенд українського гончарства…
Вернісаж виставки – о 15.00 годині, у Мистецькій галереї Центру розвитку духовної культури (вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 3, Опішне, Полтавщина; тел./факс: (05353) 42416, (067) 5574757).

29 червня 2018 року запрошуємо на відкриття Національної виставки творів кераміки Цвітненського гончарного осередку з фондових колекцій Кіровоградського обласного художнього музею, Олександрівського районного краєзнавчого музею та Національного музею-заповідника українського гончарства.

Майже 300 унікальних експонатів, коментарі дослідників, «живі» думки краян перенесуть у час розквіту одного з найбільших осередків традиційного гончарства Центральної України.