Оголошено кращих журналістів

Увага! Увага! Увага! Запрошуємо всіх долучитися до дивовижного світу гончарства! З 21 до 26 серпня 2018 року Національний музей-заповідник українського гончарства працює до 19.00 години. До зустрічі в Опішному!

вкл. 21 липня 2018.

Під час урочистої частини Національного фестивалю гончарства в Опішному – 2018 було започатковано традицію – оголошення й нагородження переможців МАС-МЕДІЙНОГО конкурсу на кращу публікацію, відео- та радіоматеріали про заходи Тижнів Національного Гончарного Здвиження в Опішному («ЗДВИГ»), у тому числі Національного фестивалю гончарства (за матеріалами 2017 року).

У номінації «Краща друкована публікація, присвячена заходам ІХ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «ЗДВИГ–2017», зокрема Шостому Національному Фестивалю Гончарства», переможцями стали:

–        Ольга Правденко за статтю «Фестиваль гончарства в Опішні, попри погані дороги і платний вхід, зібрав сотні поціновувачів мистецтва»в обласному виданні «Коло»;

–        Василь Неїжмак за статтю «Гончарське здвиження, що ніколи не зупиняється» в газеті Верховної Ради України «Голос України»;

–        Людмила Стельмах (Кучеренко) за статтю «Дивосвіт гончарської Опішні» в газеті «Мій край» і кременчуцькій газеті «Кремінь».

У номінації «Кращий відеорепортаж, присвячений заходам ІХ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «ЗДВИГ–2017», зокрема Шостому Національному Фестивалю Гончарства», перемогли:

–        Загальнонаціональний телеканал «UA: Культура» ПАТ «Національної суспільної телерадіокомпанії України»,в особі Оксани Грузицької (журналіст) та Ігоря Гончаря (оператор), за телерозповіді: «Опішне – Столиця українського гончарства» та «Національний фестиваль гончарства в Опішному «ЗДВИГ–2017»;

–        Філія ПАТ «Національної суспільної телерадіокомпанії України» «Полтавська регіональна дирекція «Лтава»за найбільшу кількість радіо- та телеефірів, присвячених Мистецькому форуму в Опішному;

–        Філія ПАТ «Національної суспільної телерадіокомпанії України» «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія», в особі Ганни Голикової (журналіст) та Людмили Хакімової (оператор), за телерозповіді: «Меморіальний музей-садиба гончарської родини Пошивайлів», «Екскурсія в Національному музеї-заповіднику українського гончарства в Опішному» та «Опішня. Здвиг 2017»;

–        Філія ПАТ «Національної суспільної телерадіокомпанії України» «Харківська регіональна дирекція «ОТБ»,в особі Ольги Сітковської (журналіст) та Михайла Воронкова (оператор), за телерозповіді: «Фестиваль гончарної майстерності в Опішні (коротка версія)» та «Фестиваль гончарної майстерності в Опішні».

У номінації «Краща радіопередача, присвячена заходам ІХ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «ЗДВИГ–2017», зокрема Шостому Національному Фестивалю Гончарства», були відзначені:

–        Світлана Фільчак за радіопередачі в ефірі Філії ПАТ «Національної суспільної телерадіокомпанії України» «Полтавська регіональна дирекція «Лтава»;

–        Алла Нестеренко за радіопередачі «ОБРІЇ» в ефірі «Українського радіо»ПАТ «Національної суспільної телерадіокомпанії України».

Вельмишановні представники засобів масової інформації, щиро вітаємо Вас із перемогою й дякуємо за Ваш неоціненний внесок у популяризацію національних надбань України.

Світлана Пругло, інформаційна служба НМЗУГ