вкл. 03 серпня 2018.

Сьогодні, 3 серпня 2018 року, зозуля-Доля накувала 93 роки, напевно, найстарішому гончареві України – корифею опішненського гончарства, заслуженому майстру народної творчості України, члену Національної спілки художників України, члену Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреату Всеукраїнської премії імені Данила Щербаківського, лауреату Національної премії України імені Тараса Шевченка Василю Омеляненку!

Яка невимовна радість від того, що Майстер живе і творить серед нас! Знаний у світах і надзвичайно простий, геніально талановитий і водночас чуйний, щирий, добросяйливий до всіх, кому випала щаслива нагода бути з ним знайомим!..

Це незвичайна людина… У свій поважний вік Василь Онуфрійович досі йде за покликанням – дивотворить, живе глиною й дає їй нове, одухотворене життя… Вона – його любов і велич, натхнення і снага – сутність його Буття...

Нехай же у Вашому саду, шановний Василю Онуфрійовичу, не стихає дзвінка зозулина пісня! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення й нев’янучого життєвого оптимізму на многії-многії літа!