До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 03 серпня 2018.

Сьогодні, 3 серпня 2018 року, зозуля-Доля накувала 93 роки, напевно, найстарішому гончареві України – корифею опішненського гончарства, заслуженому майстру народної творчості України, члену Національної спілки художників України, члену Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреату Всеукраїнської премії імені Данила Щербаківського, лауреату Національної премії України імені Тараса Шевченка Василю Омеляненку!

Яка невимовна радість від того, що Майстер живе і творить серед нас! Знаний у світах і надзвичайно простий, геніально талановитий і водночас чуйний, щирий, добросяйливий до всіх, кому випала щаслива нагода бути з ним знайомим!..

Це незвичайна людина… У свій поважний вік Василь Онуфрійович досі йде за покликанням – дивотворить, живе глиною й дає їй нове, одухотворене життя… Вона – його любов і велич, натхнення і снага – сутність його Буття...

Нехай же у Вашому саду, шановний Василю Онуфрійовичу, не стихає дзвінка зозулина пісня! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення й нев’янучого життєвого оптимізму на многії-многії літа!

Замовити екскурсію