З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

вкл. 07 серпня 2018.

У травні 2018 року Національний музей-заповідник українського гончарства оголосив ім’я лауреата Міжнародної грантової премії Говорунів, яку заснував три роки тому на підтримку молодих мистців кераміки спільно з меценаткою Олесею Говорун (США). Цьогоріч її володарем став талановитий художник-кераміст, студент Харківської державної академії дизайну і мистецтв В’ячеслав Пасинок (Харків).

Нарешті настав один з головних і найцікавіших етапів Гранту – виготовлення авторського проекту, що став переможним. Нині В’ячеслав Пасинок прибув до Опішного, аби на базі Музею гончарства створити мистецький проект «Перевтілення. Пробудження. Новий початок».

Сходження на «творчий Еверест» розпочато! Погляньте, як глина в руках кераміста втілює все чіткіші обриси майбутньому твору!

Видиво – від автора)