До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 08 серпня 2018.

Літо – найбезтурботніша пора року для дітей. Вони відпочивають від уроків, дихають свіжим повітрям, наповнюючи молодий організм силою та бадьорістю, знаходять нових друзів, спілкуються й подорожують. Літні канікули – це пора духовного збагачення, пізнання світу та себе в ньому.   

26-27 липня 2018 року Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному відвідали школярі, які відпочивають у дитячому оздоровчому центрі санаторного типу «Миргородський», що знаходиться в селі Олефірівка Миргородського району. Це діти пільгових категорій Полтавщини, а також з міст і районів Донецької та Луганської областей, які проживають на лінії зіткнення. Для забезпечення активного та захоплюючого відпочинку школярів цього року вперше у вартість путівки було включено поїздку до Музею гончарства.

Життя не часто тішило цих дітей приємними моментами… Ті шалені емоції, які вони отримали в Музеї-заповіднику, наповнили повітря енергією справжнього захвату, яку відчули всі навколо. Діти були вражені розмірами й декоративністю творів, що експонуються на тлі надзвичайно чарівного ландшафту,майстер-класом з гончарювання, гойдалками й гамаками, розташованими на території величезної зони відпочинку, і постійно дивувалися, що така краса створена не у великому місті, а в невеликому селищі.

 

Юлія Нижник,

екскурсовод ІІ категорії
Національного музею-заповідника
українського гончарства в Опішному

Замовити екскурсію