До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Повідомляємо, що з січня 2020 року змінилися ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 08 серпня 2018.

Літо – найбезтурботніша пора року для дітей. Вони відпочивають від уроків, дихають свіжим повітрям, наповнюючи молодий організм силою та бадьорістю, знаходять нових друзів, спілкуються й подорожують. Літні канікули – це пора духовного збагачення, пізнання світу та себе в ньому.   

26-27 липня 2018 року Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному відвідали школярі, які відпочивають у дитячому оздоровчому центрі санаторного типу «Миргородський», що знаходиться в селі Олефірівка Миргородського району. Це діти пільгових категорій Полтавщини, а також з міст і районів Донецької та Луганської областей, які проживають на лінії зіткнення. Для забезпечення активного та захоплюючого відпочинку школярів цього року вперше у вартість путівки було включено поїздку до Музею гончарства.

Життя не часто тішило цих дітей приємними моментами… Ті шалені емоції, які вони отримали в Музеї-заповіднику, наповнили повітря енергією справжнього захвату, яку відчули всі навколо. Діти були вражені розмірами й декоративністю творів, що експонуються на тлі надзвичайно чарівного ландшафту,майстер-класом з гончарювання, гойдалками й гамаками, розташованими на території величезної зони відпочинку, і постійно дивувалися, що така краса створена не у великому місті, а в невеликому селищі.

 

Юлія Нижник,

екскурсовод ІІ категорії
Національного музею-заповідника
українського гончарства в Опішному

Замовити екскурсію