Незабутні моменти літніх канікул

Увага! Увага! Увага! Запрошуємо всіх долучитися до дивовижного світу гончарства! З 21 до 26 серпня 2018 року Національний музей-заповідник українського гончарства працює до 19.00 години. До зустрічі в Опішному!

вкл. 08 серпня 2018.

Літо – найбезтурботніша пора року для дітей. Вони відпочивають від уроків, дихають свіжим повітрям, наповнюючи молодий організм силою та бадьорістю, знаходять нових друзів, спілкуються й подорожують. Літні канікули – це пора духовного збагачення, пізнання світу та себе в ньому.

26-27 липня 2018 року Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному відвідали школярі, які відпочивають у дитячому оздоровчому центрі санаторного типу «Миргородський», що знаходиться в селі Олефірівка Миргородського району. Це діти пільгових категорій Полтавщини, а також з міст і районів Донецької та Луганської областей, які проживають на лінії зіткнення. Для забезпечення активного та захоплюючого відпочинку школярів цього року вперше у вартість путівки було включено поїздку до Музею гончарства.

Життя не часто тішило цих дітей приємними моментами… Ті шалені емоції, які вони отримали в Музеї-заповіднику, наповнили повітря енергією справжнього захвату, яку відчули всі навколо. Діти були вражені розмірами й декоративністю творів, що експонуються на тлі надзвичайно чарівного ландшафту,майстер-класом з гончарювання, гойдалками й гамаками, розташованими на території величезної зони відпочинку, і постійно дивувалися, що така краса створена не у великому місті, а в невеликому селищі.

Юлія Нижник,

екскурсовод ІІ категорії