До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 10 серпня 2018.

Нині подорожує все більше чужоземних туристів, які прагнуть збагатитися новими враженнями саме від українських дивовиж. Зазвичай їхні подорожні історії дуже цікаві, як і способи мандрування…

Єва і Руланд подорожують із Бельгії мотоциклом. Такий відпочинок для них найулюбленіший. Цього року їхній туристичний маршрут проліг через Україну, раніше вже стигли побувати в Білорусі та Греції.

Кажуть, що, мандруючи від Львова, зустрічали тільки захоплення місцевих і гостинну допомогу. Від Опішного враження дуже позитивні – у Бельгії жодне містечко не має подібної  яскравої автентики.

Вражаймо світ туристичною Україною! 

 

Замовити екскурсію