З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

вкл. 10 серпня 2018.

Нині подорожує все більше чужоземних туристів, які прагнуть збагатитися новими враженнями саме від українських дивовиж. Зазвичай їхні подорожні історії дуже цікаві, як і способи мандрування…

Єва і Руланд подорожують із Бельгії мотоциклом. Такий відпочинок для них найулюбленіший. Цього року їхній туристичний маршрут проліг через Україну, раніше вже стигли побувати в Білорусі та Греції.

Кажуть, що, мандруючи від Львова, зустрічали тільки захоплення місцевих і гостинну допомогу. Від Опішного враження дуже позитивні – у Бельгії жодне містечко не має подібної  яскравої автентики.

Вражаймо світ туристичною Україною!