Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. 10 серпня 2018.

Нині подорожує все більше чужоземних туристів, які прагнуть збагатитися новими враженнями саме від українських дивовиж. Зазвичай їхні подорожні історії дуже цікаві, як і способи мандрування…

Єва і Руланд подорожують із Бельгії мотоциклом. Такий відпочинок для них найулюбленіший. Цього року їхній туристичний маршрут проліг через Україну, раніше вже стигли побувати в Білорусі та Греції.

Кажуть, що, мандруючи від Львова, зустрічали тільки захоплення місцевих і гостинну допомогу. Від Опішного враження дуже позитивні – у Бельгії жодне містечко не має подібної  яскравої автентики.

Вражаймо світ туристичною Україною!