До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 10 серпня 2018.

Упродовж дев’яносто одного року Полтавська обласна організація українського товариства глухих допомагає людям, які живуть у тиші, навчатися, знаходити роботу, розвиватися, активно відпочивати та пристосовуватися до життя в гучному світі.

26-27 липня 2018 року голова Полтавської обласної організації УТОГ Леонід Усенко та перекладач жестової мови Світлана Баклицька знайшли можливість організувати для глухих людей екскурсію до Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному. Як виявилося, бажаючих було досить багато, близько сорока осіб, за віком різні – від школярів до пенсіонерів. Хоча це люди з порушенням слуху, та мають активну життєву позицію, цікавляться історією, залюбки подорожують. Тому відвідини Музею-заповідника стали для них утіленням мрій і справжнісіньким святом.

Екскурсія, майстер-клас із гончарювання, вражаючі розміри й декоративність творів Галереї монументальної скульптури, надзвичайно чарівний ландшафт викликали нестримні емоції в наших незвичайних відвідувачів.

Світлана Баклицька зазначила, що в Музеї гончарства панує доброзичлива атмосфера, працівники з розумінням ставляться до глухих людей, враховуючи їхні порушення. Під час проведення екскурсії таким особливим відвідувачам екскурсоводу важливо розуміти, як та коли треба розповідати, де ставати – це полегшує роботу сурдоперекладачу й дає можливість глухим людям засвоїти більше корисної й цікавої  інформації.

Незвичайні гості поїхали додому з чудовими враженнями, позитивними емоціями, творчими думками й пообіцяли, що наступного року відвідають інші підрозділи Національного музею-заповідника українського гончарства, адже «всі дороги ведуть в Опішне…».

 

Юлія Нижник,

екскурсовод ІІ категорії
Національного музею-заповідника
українського гончарства в Опішному

Замовити екскурсію