вкл. 05 жовтня 2018.

4 жовтня 2018 року в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва (Київ) відбувся вернісаж персональної виставки "Поличка українських святощів" відомого українського художника-кераміста, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслуженого майстра народної творчості України Сергія Радька (Межиріч, Черкащина).

Ця подія стала «вітальним словом» до 55-ліття мистця, яке він зустрів у квітні цього року. Експозицію склали близько 100 творів кераміки, що яскраво представили виразну художню харизму автора, його впізнавану самобутню манеру творчості. Прикметно, що ювілей Сергія Радька впродовж року відзначено кількома виставковими проектами в різних куточках України – таким першим мистецьким подарунком кераміста привітало Опішне. Нині на відкриття виставки в Києві також завітала делегація від Музею-заповідника, аби спільно порадіти вагомому звершенню давнього й доброго друга.

Щиро вітаємо Сергія Радька з вернісажем творчого розкрилля!