вкл. 12 листопада 2018.

8 листопада 2018 рокуу виставковому просторі Національного музею українського народного декоративного мистецтва (Київ) відбувся вернісаж персональної виставки «ДИХОТОМІЯ» відомого художника-кераміста сучасності, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри художньої кераміки, дерева, скульптури та металу Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, члена Національної спілки художників України Володимира Хижинського. Яскравий талант кераміста згуртував друзів автора, київських мистців, мистецтвознавців і поціновувачів.

Твори, представлені в експозиції, мають особливий магнетизм – вони захоплюють неповторною художньою індивідуальністю, досконалим володінням технік, філософськи осмисленою образністю. Кераміка мистця наповнена глибинним змістом – здається, це розмова з глядачем про прийдешнє й вічне, побачене з навколишнього й відчуте в глибинах душі.

Національний музей-заповідник українського гончарства радіє, що вітає з нинішньою подією давнього й доброго друга, з яким єднає понад двадцятилітня співтворчість і теплі взаємини. Володимир Хижинський є одним із перших учасників гончарських симпозіумів у Опішному, учасником ІНТЕРсимпозіумів художньої кераміки та багатьох інших мистецьких проектів Музею-заповідника. Неодноразово здобувши високі нагороди, з учасника-переможця мистець став членом Журі музейних заходів і нині означує своїм фаховим словом актуальні тенденції академічної кераміки.

Щиро зичимо Володимиру Хижинському високого окрилення для нових творчих звершень!

Миттєвості вернісажу у фотопогляді Марії Пошивайло.