вкл. 21 листопада 2018.

І знову наближається ДЕНЬ ГРАНДІОЗНОГО РОЗПРОДАЖУ!!!
Національний музей-заповідник українського гончарства оголошує
сезон шаленого «цінопаду»!!!
ШОК! ШОК! ШОК!
3 місяці грандіозних знижок!!!

ТРИ МІСЯЦІ КОЛОСАЛЬНИХ ЗНИЖОК!!!

• З 23.11.2018 до 15.03.2019 року знижка 20% на вхідні квитки до Національного музею-заповідника українського гончарства на комплекс та економ-варіанти.
  • З 23.11.2017 до 15.03.2019 року знижка 30% на купівлю першого вхідного комплексного або економ-квитка для першої групи або поодиноких відвідувачів Музею-заповідника, у тому числі придбаних на одному з об’єктів Музею-заповідника.

Знижка не діє в державні святкові дні 25 грудня, 1, 7 січня та 8 березня.

ПЛАНУЙТЕ, ВІДПОЧИВАЙТЕ,

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ Й ЕКОНОМТЕ РАЗОМ

З МУЗЕЄМ ГОНЧАРСТВА!!!

Ми працюємо задля добробуту й благополуччя наших любих відвідувачів!!!