До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 14 січня 2019.

До річниці від дня народження Василя Кричевського – генія національної культури й зачинателя видатної династії мистців, відомої світу, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному представив у Музеї мистецької родини Кричевських виставку «Лебединський скарб родини Кричевських».

Експозицію складає 41 твір живопису й графіки Василя Григоровича Кричевського та його сина Василя Васильовича Кричевського зфондової колекції Лебединського міського художнього музею імені Бориса Руднєва. Цей унікальний за наповненням музей нині є перлиною серед музеїв України, адже, окрім цінних мистецьких раритетів, володіє однією з найбільших колекцій творів родини Кричевських в Україні.

Продовживши плідну співпрацю музеїв Опішного та Лебедина, виставка знайомить з оригінальними роботами мистців Кричевських 1920-х – 1970-х років створення. Глядач буде вражений легкістю й живописністю стильової манери, розмаїттям сюжетів, майстерністю досконалого володіння олією, аквареллю, олівцями й тушшю.

Та найголовніше – це естетична насолода споглядання й щемливе відчуття палкої й трепетної любові до України, яку мистці пронесли життям через держави й континенти…

Виставка «Лебединський скарб родини Кричевських» триватиме до 20 березня 2019 року. Музей мистецької родини Кричевських запрошує поціновувачів!

Замовити екскурсію