З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

вкл. 17 січня 2019.

Національний музей-заповідник українського гончарства запрошує на відкриття виставки «КЕРАМІКА ЩИРИХ ЕМОЦІЙ» художника-кераміста, члена Національної спілки художників України Інни Гуржій (Полтава). Мистецьку подію присвячено 40-літтю талановитої представниці полтавської школи художньої кераміки. Експозицію виставки складуть твори з колекції Музею гончарства та приватної збірки автора.

Вернісаж збирає друзів та поціновувачів 25 січня 2019 року, о 14.00 год., у Мистецькій галереї Центру розвитку духовної культури (вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 3, Опішне, Полтавщина).