З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

вкл. 24 січня 2019.

Сьогодні, 24 січня 2019 року, у галереї Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відбудеться відкриття ювілейної художньої виставки «Золоте перевесло мистецької династії Саєнків». Урочисту подію приурочено вшануванню пам’яті видатного українського художника, учня Василя Кричевського – Олександра Саєнка з нагоди відзначення 120-ліття від дня народження мистця на державному рівні. Також у рамках заходу відбудеться святкування ювілеїв його доньки та онуки – заслуженого діяча мистецтв України, кавалера орденів Княгині Ольги ІІІ і ІІ ступенів, ордена Св. Варвари Ніни Саєнко (75-ліття) та мисткині, професора Київської академії декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені Михайла Бойчука, кандидата мистецтвознавства Лесі Майданець-Саєнко (50-ліття).

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному щиро вітає славну родину Олександра Саєнка з роком визначних подій та вагомих досягнень!