З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

вкл. 28 січня 2019.

«КеГоКе-2019»

Інститут керамології – відділення Інституту народознавства НАН України,
Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному та
редакція Національного наукового щорічника «Бібліографія українського гончарства»
проводять черговий,

ХІV Національний конкурс публікацій
на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні
«КеГоКе-2019»

Метою Конкурсу є визначення кращих публікацій 2017 року з означеної проблематики
в Україні, заохочення науковців до активних досліджень вітчизняного й світового гончарства, до участі в керамологічних дискусіях, написання рецензій і критичних статей,
заохочення до популяризації знань про гончарство і його мистців

З інформацією про результати попередніх Конкурсів можна ознайомитися тут
За довідками звертатися до куратора Конкурсу
кандидата історичних наук Людмили Меткої
тел./факс +3 (05353) 42175, 42416;