Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. 14 березня 2019.

Чарівні мешканці «Керамленду»: казкові звірі, комахи, риби, птахи – пробудилися від зимового сну. Вони готуються до зустрічі зі своїми друзями – маленькими відвідувачами Музею гончарства, адже невдовзі – весняні канікули!

Весна – час розваг, подорожей і відпочинку! Розпочніть і Ви туристичну весну з відвідин Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, познайомтеся з чарівними мешканцями «Керамленду». Феєричні враження й незабутній відпочинок гарантовано!

Підпис до фото:

1-9.  Чарівні мешканці «Керамленду», створені Зінаїдою Близнюк. Опішне, Полтавщина. 2019. Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.Фото Юлії Нижник

10-11. Територія «Керамленду». Опішне, Полтавщина. 2019. Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному. Фото Юлії Нижник

Юлія Нижник,

екскурсовод ІІ категорії