З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

вкл. 05 червня 2019.

Одним із важливих пріоритетних напрямків діяльності Національного музею-заповідника українського гончарства та Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України є співпраця з освітніми закладами. Щоб з'ясувати можливості подальшої співпраці з вищами, до Гончарної столиці України завітав перший заступник Міністра освіти і науки України, кандидат фізико-математичних наук Павло Хобзей. Саме ці питання він обговорив з генеральним директором Національного музею-заповідника українського гончарства, керівником Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, професором Олесем Пошивайлом та директором Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського, доктором історичних наук Людмилою Овчаренко.

Розмову було поєднано з мандрівкою унікальним на європейських обширах керамологічним музеєм-заповідником та Художньо-етнографічним музеєм Колегіуму мистецтв. Увагу почесного гостя привернув Міжнародний симпозіум монументальної кераміки в Опішному «ГігантоМАНІЯ», який нині відбувається на базі Музею. Павло Хобзей поспілкувався з художниками-керамістами України, Литви, США й Хорватії, дізнався про їхню творчу діяльність і «керамо-гігантські» задуми, які вони прагнуть втілити в Опішному.

Світлини від Богдана Пошивайла

Замовити екскурсію