З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

вкл. 10 червня 2019.

Нарешті дочекалися! Десять завзятих, сповнених сил і натхнення спудеїв приїхали на навчання в Міжнародну Е-літню академію гончарства для харизматиків, романтиків, диваків і діячів, аби спробувати своїми руками підкорити глину. Сьогодні, 10 червня 2019 року, відбулося знайомство учасників одне з одним та організаторами Академії, на якому кожен розповів про себе, про свої мрії, очікування й сподівання. Генеральний директор Національного музею-заповідника українського гончарства Олесь Пошивайло, разом із кураторами проекту Наталею Кормелюк, Зінаїдою Близнюк й Оксаною Яценко промовили свої настанови й слова підтримки.

Пропонуємо й Вам познайомитися з нашими «академістами»:

Павло Греков (Харків, Україна);

Маргарита Копилова (Київ, Україна);

Галина Мартиненкова (Солігорськ, Республіка Білорусь);

Світлана Настасьєва (Одеса, Україна);

Лілія Петрова (Харків, Україна);

Уляна Піхорович (Київ, Україна);

Світлана Полюхович (Мінськ, Республіка Білорусь);

Оксана Соловйова (Харків, Україна);

Уляна Таранець (Одеса, Україна);

Наталя Чередникова (Київ, Україна).

Ірина Дядечко,
інформаційна служба НМЗУГ