З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

вкл. 11 червня 2019.

Не встигли наші «академісти» оговтатися від знайомства з музеєм, як уже розпочалося навчання. Першу лекцію на тему: «Технологія кераміки» для учасників літньої школи гончарства прочитала керамолог, доцент Кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, член ГО «Конгрес українських керамологів», кандидат технічних наук Ніна Чопенко. Вона розповіла про глину, її властивості, історію формування покладів, а також про практичне застосування – не тільки в гончарному ремеслі, а й у медицині та косметології.

Ірина Дядечко,
 інформаційна служба НМЗУГ