Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. 13 червня 2019.

Коса – дівоча краса. Вона втілює в собі сплетіння трьох стихій: повітря, води та землі. Це символ дівоцтва й незайманості. Здавна цій зачісці приділяли особливу увагу, про неї складали пісні.

Сучасні дівчата продовжують традиції українського народу, заплітаючи волосся в косу на найважливіші події свого життя. Їхня майстерність перетворила цю зачіску на справжнє мистецтво.

Національний фестиваль гончарства запрошує справжніх красунь взяти участь в експрес-конкурсі «Коса – дівоча краса» й продемонструвати свою зачіску. Покажи усім, що коса – це не просто зачіска, це витвір сучасності, огранований упродовж віків!

Переможець отримає цінні призи від організаторів фестивалю.

Реєстрація учасників – 29 червня 2019 року, з 9:00 до 14:30 год., за адресою: вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 3, Опішне, Полтавщина.