Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. 01 серпня 2019.

Настав час завершення прийому робіт на найбільш очікувану керамоподію року – Міжнародне БІЄНАЛЕ художньої кераміки імені Василя Кричевського. Незабаром професійне журі збереться на закритому засіданні, щоб гідно оцінити роботи учасників. На судійську команду чекає нелегка справа, адже автори модерних творів презентують новий підхід до світу кераміки й сміливо демонструють власне бачення на проблематику людського буття й сучасного мистецтва.

Тож із нетерпінням чекаємо оголошення результатів і нагородження переможців Міжнародного БІЄНАЛЕ художньої кераміки імені Василя Кричевського, яке відбудеться 20 вересня 2019 року в Центрі розвитку духовної культури Національного музею-заповідника українського гончарства.

Ірина Дядечко,
інформаційна служба НМЗУГ