вкл. 15 серпня 2019.

Агов, Ви вже спланували відпочинок на Сорочинському ярмарку? А чи знаєте Ви, що дорога до Великих Сорочинців лежить через гончарну столицю України – Опішне? Національний музей-заповідник українського гончарства запрошує відвідати свої затишні куточки й сповна насолодитися справжніми витворами мистецтва.

Найбільший скульптурний парк, єдина в Україні колекція глиняних панно, поєднання традиційної й модернової культури, різноманітний посуд, дитячі іграшки, перегляд фільмів про історію життя і творчості славетних опішненських гончарів, захоплюючі розповіді екскурсоводів, цікаві майстер-класи, мальовничі пейзажі, територія для відпочинку, гойдалки, найсмачніша кава й багато іншого чекають на Вас у Музеї.

До зустрічі в гончарній столиці України!

Ірина Дядечко
інформаційна служба НМЗУГ,