вкл. 29 серпня 2019.

Меморіальний музей-садиба гончарської родини Пошивайлів запрошує всіх небайдужих до мистецтва взяти участь у Художньому експрес-пленері «Генетична лінія РОДУ», присвяченому 20-й річниці заснування музею-садиби, який відбудеться 18-20 вересня 2019 року.

Цікавим він буде для творчих особистостей, викладачів і студентів мистецьких навчальних закладів України, живописців і графіків, визнаних художників і аматорів.

Усі учасники мають можливість попрацювати над створенням власних художніх полотен, але за умови, що твори, незалежно від матеріалу, техніки й способів виконання, повинні розкрити тему життя й творчості опішненського гончарського подружжя гончаря й гончарки-малювальниці – Гаврила і Явдохи Пошивайлів та їхнього сина Миколи.

У програмі Пленеру – творча робота учасників на базіМеморіального музею-садиби гончарської родини Пошивайлів; цікаві екскурсії Гончарною столицею; підсумкова художня виставка й офіційна церемонія нагородження переможців.

Повідомляємо, що прийом заявок до участі в Пленері ПРОДОВЖЕНО ДО 9 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ!!!

Скористайтеся можливістю заявити про свої мистецькі здібності!

Для отримання детальної інформації пишіть, телефонуйте вже сьогодні!

(067) 557 47 57, (050) 904 62 13