До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 01 вересня 2019.

Чи є ще хтось, хто не чув про найграндіознішу подію року – Міжнародне БІЄНАЛЕ художньої кераміки імені Василя Кричевського? Ця мистецька акція, започаткована з нагоди 100-річчя заснування Української Академії Мистецтв та на пошанування одного з її засновників і першообраного ректора – Василя Григоровича Кричевського, вже вдруге збирає знаних керамологів, мистецтвознавців, мистців, поціновувачів сучасних гончарських витворів.

Цьогорічна виставка вражає своїми масштабами. Тут представлені найкращі твори й композиції сучасних майстрів із різних куточків нашої планети. Унікальні техніки виконання, розмаїття концепцій і сюжетів, стиль робіт дозволяють кожному віднайти в них свій потаємний зміст. Кольорові й монохромні, великі й дуже малі, складні й прості геометричні форми розбудять у Ваших серцях відчуття гармонії, насолоди й любові до прекрасного. 

На церемонії відкриття й нагородження переможців Міжнародного БІЄНАЛЕ художньої кераміки імені Василя Кричевського, яка відбудеться 20 вересня 2019 року, неодмінно має побувати кожен, хто хоче долучитися до справжнього мистецтва, познайомитися з майстрами й дізнатися більше про модерну культуру України й світу загалом.

Ірина Дядечко,
інформаційна служба НМЗУГ 
Замовити екскурсію