вкл. 12 вересня 2019.

Уже цієї осені вперше в Опішному відбудеться культурно-гастрономічний фестиваль «Opishnya SlyvaFEST». Бажаєте не тільки розважитися, а й духовно збагатитися й отримати моральну насолоду? Тоді Вам неодмінно потрібно завітати до Національного музею-заповідника українського гончарства, де Ви поринете в магію гончаротворення. Ви маєте унікальну можливість відвідати найбільший скульптурний парк, в якому «живуть» справжні глиняні велетні висотою понад п’ять метрів. Та не тільки цим ми можемо Вас здивувати! Єдина в країні колекція глиняних панно, різноманітні виставки, історії життя й творчості відомих опішненських майстрів, оглядові вежі, з яких відкривається мальовнича панорама рідного краю, захоплюючі майстер-класи, гойдалки, місця для відпочинку, сувеніри, смачна кава й багато інших вражаючих цікавинок чекають на Вас 14 вересня 2019 року.

Давайте разом створимо справжнє свято!

Ірина Дядечко,
інформаційна служба НМЗУГ