вкл. 13 вересня 2019.

Друзі, привіт! Ще один вересневий тиждень добігає кінця. Сподіваємося, що він бувчудовим, і Ви сповнені сил та енергії зустріти вихідні.

Якщо Ви ще не нафантазували, як проведете вікенд, тоді Вам однозначно до Національного музею-заповідника українського гончарства!

Саме ТУТ можна творити щось неймовірне, мандрувати, збагачуватися, пізнавати, зарядитися енергією й веселитися від душі!

Ми готові зустріти навіть ду-у-у-у-же велику компанію, забезпечити як індивідуальний, так і груповий тур!

Довіряйте своє дозвілля тим, хто точно знає, як організувати його правильно й цікаво!

Маємо зручний графік роботи, аби Ви могли завітати до нас у комфортний для Вас час!

НЕ ВІДМОВЛЯЙТЕ СОБІ В ЗАДОВОЛЕННІ ПОБУВАТИ В МІСЦІ,

ЯКЕ УВІЙШЛО В ТОП НАЙБІЛЬШ ВІДВІДУВАНИХ В УКРАЇНІ!!!

Світлана Пругло,
інформаційна служба НМЗУГ