До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 14 вересня 2019.

Українське БІЄНАЛЕ ХУДОЖНЬОЇ КЕРАМІКИ імені Василя Кричевського – 2017 року блискавично увірвалося у світовий мистецький простір, привернувши до себе увагу не лише вітчизняних мистців, а й художників-керамістів з-за кордону. Тож і географія учасників охопила Україну, Республіку Білорусь, Бразилію й Польщу.

Вражаюча виставка, яка експонувалася в Центрі розвитку духовної культури Національного музею-заповідника українського гончарства, «зустріла» тисячі мандрівників і в серці кожного залишила приємний спогад.

Аби ці спогади жили вічно й дивували прийдешні покоління, видавництво «Українське Народознавство» спільно з Благодійним Фондом «ДАР» опублікували альбом-каталог «Українське БІЄНАЛЕ ХУДОЖНЬОЇ КЕРАМІКИ імені Василя Кричевського.  2017». У ньому йдеться про цю унікальну мистецьку подію, започатковану з нагоди 100-річчя заснування Української Академії Мистецтв та на пошанування одного з її засновників і першообраного ректора, найхаризматичнішої постаті українського мистецтва першої половини ХХ століття – Василя Григоровича Кричевського (1873–1952).

В альбомі-каталозі подано відомості про учасників, фото та анотації експонованих творів.

Видання продовжує академічну керамологічну серію «Україна ГОНЧАРНА», що знайомить читачів із творчістю учасників національних керамологічних виставок, конкурсів-симпозіумів. Воно стане корисним для художників-керамістів, майстрів-гончарів, керамологів, мистецтвознавців, культурологів, етнологів, музеєзнавців, краєзнавців, викладачів і студентів мистецьких навчальних закладів, керівників художніх галерей і музеїв, кураторів виставок.

Уперше каталог буде представлено широкому загалу під час урочистої церемонії оголошення й нагородження переможців Міжнародного БІЄНАЛЕ ХУДОЖНЬОЇ КЕРАМІКИ імені Василя Кричевського – 2019.

 

ЗАПРОШУЄМО 20 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ, О 14:00 ГОД.,

ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВИЗНАЧНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ПОДІЇ!

Чекаємо за адресою: Центр розвитку духовної культури

 (вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 3, Опішне, Полтавщина).

 

Світлана Пругло,

інформаційна служба НМЗУГ

Замовити екскурсію