До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 14 вересня 2019.

Керамологія як наука з часом набуває все більшої актуальності. Учені, журналісти й письменники все активніше долучаються до висвітлення її проблематики, а їхні дослідження й публікації завжди викликають зацікавлення серед фахівців і звичайних читачів.

Уже чотирнадцятий рік поспіль Національний музей-заповідник українського гончарства та Інститут керамології – відділення Інституту народознавства НАН України проводять Національний конкурс публікацій на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні «КеГоКе». Метою конкурсу є визначення рейтингу публікацій в Україні з означеної проблематики, заохочення науковців до активних досліджень вітчизняного та світового гончарства, до започаткування та участі в керамологічних дискусіях, написання ґрунтовних рецензій та критичних статей; заохочення популяризації знань про давнє й сучасне гончарство і його мистців.

Незабаром стануть відомими імена переможців цьогорічного конкурсу «КеГоКе-2019» (за публікаціями 2017 року)! Церемонія офіційного оголошення й нагородження кращих відбудеться  26 вересня 2019 року, о 1700 год., в Національному музеї-заповіднику українського гончарства (вул. Партизанська, 102, Опішне, Полтавщина).

Запрошуємо всіх бажаючих!

Ірина Дядечко,
інформаційна служба НМЗУГ
 Фото Тараса Пошивайла
Замовити екскурсію