До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 17 вересня 2019.

Сьогодні, 17 вересня, Національний музей-заповідник українського гончарства став творчою світлицею для чотирнадцяти талановитих студентів мистецьких навчальних закладів України, а саме: Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

Тут, у Гончарній столиці України, розпочався Художній експрес-пленер «Генетична лінія роду» – мистецька акція в галузі української культури і мистецтва, спрямована на пошанування життєтворчості опішненського гончарського подружжя, гончаря й гончарки-малювальниці – Гаврила і Явдохи Пошивайлів, та їхнього сина Миколи Пошивайла.

Пленер має на меті творче спілкування мистців, долучення до гончарної спадщини українців, пізнання векторів творчості родини Пошивайлів, формування колекцій Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

Цьогорічний художній «флешмоб» присвячено 20-й річниці заснування Меморіального музею-садиби гончарської родини Пошивайлів.

Незалежно від матеріалу, техніки й способів виконання, у своїх творах учасники мають розкрити тему життя й творчості опішненського гончарського подружжя.

Традиційно Пленер розпочався з вітального слова від організаторів. Потім – знайомство з діяльністю й експозиціями Національного музею-заповідника українського гончарства, Меморіальним музеєм-садибою гончарської родини Пошивайлів. До уваги «пленеристів» було показано душевний фільм Студії «Відродження» про життя і творчість славнозвісної гончарської родини Пошивайлів.

Отже, настанови дано, побажання успіхусказано! Тож мистцям-учасникам залишилося розкласти мольберти й поринути в мить творчості…

Пленер триватиме чотири дні. 20 вересня в Музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів експонуватиметься виставка конкурсних творів Художнього експрес-пленеру «Генетична лінія роду» й триватиме робота Журі.

Цього ж дня в приміщенні Центру розвитку духовної культури відбудеться церемонія оголошення й нагородження переможців. Чекаємо всіх бажаючих о 14:00 год., за адресою вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 3.

Світлана Пругло,
Інформаційна служба НМЗУГ
 
Замовити екскурсію