Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. 18 вересня 2019.

Чекати залишилося зовсім недовго! Вже за два дні, 20 вересня 2019 року, о 1530 год., відбудеться церемонія відкриття й нагородження переможців Міжнародного БІЄНАЛЕ художньої кераміки імені Василя Кричевського – наймасштабнішої керамоподії, яка сколихнула не тільки Україну, а й весь світ.

На вернісажі виставки Ви матимете унікальну можливість оглянути новітні твори кераміки з різних куточків планети, познайомитися й поспілкуватися з їх авторами. БІЄНАЛЕ змінить Ваше уявлення про сучасну творчість.

Не пропусти свій шанс стати частиною грандіозного дійства!

Церемонія відкриття й нагородження відбудеться за адресою: вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 3, Опішне, Полтавщина.

Ірина Дядечко,
інформаційна служба НМЗУГ